بهتر است ابتدا توضیحاتی در مورد این دستگاه دوستدار محیط زیست یعنی دستگاه آسیاب پلاستیک برای شما اراِئه دهیم .

دستگاه آسیاب پلاستیک حجم ضایعات پلاستیکی جامد را تا حد بسیار زیادی کاهش می دهد، در واقع با پاره کردن و خرد کردن مواد پلی اتیلنی پلاستیک، پرک پلاستیکی ایجاد می کند. این ذرات یا همان پرک های پلاستیک، امادگی کاملی را برای بازیافت در ماشین آلات بازیافت پیدا می کنند. پس بی جهت نیست که این دستگاه دوستدار محیط زیست نامیده می شود.

با خرید دستگاه آسیاب پلاستیک می توانید در صنعت بازیافت ضایعات پلاستیکی گام های بسیار موثری بردارید این هنر می تواند یک نوع کیمیاگری به حساب بیاید. شما در ابتدا می توانید ضایعات پلاستیکی را با دستگاه آسیاب پلاستیک خرد کنید، سپس مراحل مختلف بازیافت را روی آن ها انجام دهید، در نهایت کالای با ارزش و مفیدی را تولید کنید. قطعا با انجام این کار سود بسیاری کسب خواهید کرد.

برای خرید دستگاه آسیاب پلاستیک ابتدا لازم است اطلاعات کافی را در مورد آن بدانیم. هر چند داشتن تجربه نیز امر مهم و غیر قابل انکاری است. باید بدانید که میزان سود در پلاستیک هایی که به راحتی بازیافت نمی شوند قطعا بالاتر خواهد بود. در واقع بهتر است کاری انجام شود که حالت انحصاری داشته باشد و از عهده ی هر کسی برنیاید. از طرف دیگر باید ماشین آلات و ابزارهای آسیاب و بازیافت همگی به روز و با کیفیت باشند.

اسیاب پلاستیک

4 گام اساسی در آسیاب و بازیافت مواد پلاستیکی

دانش و آگاهی کافی، خرید دستگاه های مدرن و باکیفیت: مثل دستگاه آسیاب پلاستیک با کارایی بالا و... ، به کارگیری نیروی متخصص و مجرب ( مخصوصا در بخش گرانول و تفکیک این نیرو باید خبره باشند تا میزان تولید بیشتر باشد. ) مواد اولیه و قابل بازیافت باید همیشه در دسترس و آماده باشد.

اگر کارگاه تولیدی پلاستیک دارید بهتر است هر چه زودتر نسبت به خرید دستگاه آسیاب پلاستیک اقدام نمایید. زیرا با خرید این دستگاه، دیگر لازم نیست هزینه ی زیادی برای تهیه ی مواد اولیه بپردازید. در این صورت شما خودتان می توانید بدون پرداخت هزینه گزاف؛ مواد اولیه را با آسیاب ضایعات پلاستیکی تهیه کنید. پس همیشه این مواد در دسترس شما قرار خواهد داشت.

بهتر  بدانید مصرف برق دستگاه های آسیاب پلاستیک اندک خواهد بود. اگر در مورد دستگاه آسیاب پلاستیک تحقیق کرده باشید متوجه خواهید شد که این دستگاه نیروی انسانی چندانی نمی طلبد، از طرف دیگر کار با این دستگاه چندان سخت و دشوار نیست.

آسیاب پلاستیک

اگر قصد خرید دستگاه آسیاب پلاستیک دارید لازم است ویژگی های کلی این دستگاه را بدانید :

  • توان تولیدی دستگاه های آسیاب پلاستیک با یکدیگر تفاوت دارد، پس نیاز کار خود را بدانید و با توجه به آن دستگاه را با توان مصرفی مناسب خریداری نمایید.
  • غالبا ظرفیت این نوع دستگاه ها 200 تا 1200 کیلوگرم بر ساعت خواهد بود.
  • جهت آسیاب و خرد کردن  انواع پلاستیک ها دستگاه آسیاب پلاستیک تولید و توزیع شده است.
  • این دستگاه کاملا اتوماتیک کار کرده و بدون دخالت مستقیم دست، پرک پلاستیکی تولید می شود.
  • نظافت و شستشوی دستگاه آسیاب به راحتی امکان پذیر است.
  • جنس تیغه های دستگاه آسیاب پلاستیک غالبا از فولاد ضد زنگ است.

 

با ما در ارتباط باشید :
نوین آسیاب در شبکه های اجتماعی :

آسیاب پلاستیکنوین آسیاب در نقشه

متن درباره ما

گروه تولیدی نوین آسیاب با بیش از 15 سال تجربه تولید انواع دستگاههای آسیاب پلاستیک ، دستگاه کندور ، انواع تیغه و ملزومات صنعت بازیافت (با نام تجاری اسدی سابق) در ایران میباشد .